Główna

"Wolna tak jak wiatr" - 11 listopada w Bohema House

20230321-DDDD0042
20230321-DDDD0042
Dzień Niepodległości w Bohema House-zapraszamy na spektakl o wolności wyboru "Calineczka. Magia tkwi w naturze" 11.11.23 r. o 11:00. Przekonaj się, że warto walczyć o swoje marzenia, zgodnie z przekonaniami i ideami.

Spektakl "Calineczka. Magia tkwi w naturze" to sztuka o niezłomnym trwaniu przy swoich wartościach, pragnieniu czystego środowiska oraz przyjaźni.

W tym roku zapraszamy na Calineczkę, spektaklu o wolności wyboru, w tak ważny dzień z perspektywy historii wolności Polski, czyli w Dzień Niepodległości. Sztuka odbędzie się 11 listopada 2023 r. o 11:00. Zabierz swoje dziecko do Bohema House i pokaż, że warto walczyć o swoje marzenia, zgodnie z przekonaniami i ideami.

W spektaklu wykorzystujemy wachlarz różnych form przekazu, by jak najlepiej trafić do widzów. Na scenie zobaczycie zjawiskowe kostiumy mieniące się w blasku profesjonalnych świateł, wspaniałą grę aktorską, powietrzne akrobacje oraz usłyszycie piosenki skomponowane przez Janka Traczyka wykonywane przez nasze wokalistki i wokalistów.

Tworzymy w trosce o środowisko naturalne, więc nie zabraknie również edukacji o prawidłowej segregacji odpadów i wiele innych.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie