Główna

Dzień Dziecka

BH_Dzień dziecka_baner 1540x616_20240510
BH_Dzień dziecka_baner 1540x616_20240510
Dzień dziecka w Bohema House – czas wyjątkowych emocji

Już 1 czerwca zapraszamy serdecznie na magiczne świętowanie Dnia Dziecka w teatrze Bohema House! Tego dnia przygotowaliśmy aż trzy niezwykłe spektakle pełne kolorów, emocji i fantastycznej rozrywki dla najmłodszych i ich rodzin. 
 

 

• Zaczynamy o godz. 11:00 od spotkania z wrażliwym na dobro środowiska i zwierząt weterynarza w niezwykle kolorowym spektaklu „Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle”.
• O godzinie 13:00 zapraszamy do zaczarowanego świata w naszym najczęściej oglądanym spektaklu „Calineczka. Magia tkwi w naturze”.
 

Pomiędzy spektaklami będzie można wziąć udział w trzech warsztatach ekologicznych do wyboru, a także uczestniczyć w rozgrywce wielkich szachów plenerowych. Całe wydarzenie odbędzie się na terenie EcoParku RECRE.
 

• O godzinie 12:00 zapraszamy na warsztat: malowanie wielorazowych toreb - razem stwórzmy unikalne i ekologiczne torby wielorazowego użytku, które idealnie zastąpią plastikowe foliówki! Wykonamy niepowtarzalne i kolorowe malowidła, które rozbudzą kreatywność i nadadzą każdej torbie osobisty charakter.
• O godzinie 14:00 odbędzie się warsztat: las w niepotrzebnym słoiku - wspólnie wykorzystamy niepotrzebne słoiki, by nadać im drugie życie i stworzyć własny, zrównoważony ekosystem. Korzystając z żywych roślin, gleby i naturalnych dekoracji, powstaną wyjątkowe ozdoby, które będą nie tylko kreatywną formą sztuki, ale także sposobem na promowanie świadomości ekologicznej i troski o naturę.
• O godzinie 15:00 zapraszamy do udziału w rozgrywce wielkich szachów plenerowych, które odbędą się na terenie naszego EkoParku. Szachy to nie tylko wspaniała zabawa, ale również okazja do rozwinięcia wyobraźni i nauki koncentracji u najmłodszych. 
• O godzinie 16:00 odbędą się warsztaty ekokuglarstwa, podczas których uczestnicy rozwiną umiejętności dziedziny cyrkowej, a także nauczą się jazdy na minibike. To świetny sposób na udoskonalenie zdolności manualnych, oraz koordynacji w atmosferze zabawy.
 

Serdecznie zapraszamy na dzień pełen radości, kreatywności i niezapomnianych wspomnień w teatrze Bohema House.
 

Aktualności

Zobacz wszystkie