Główna

„Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu” powróciła!

2021_Dziewczynka_z_zapalkami(1131)
2021_Dziewczynka_z_zapalkami(1131)
Po ponad roku spektakl „Dziewczynka z zapałkami” powrócił na teatralne deski. Sztuka zyskała nowe sceny i elementy artystyczne pod nadzorem reżyserskim Artura Chamskiego.

Po ponad roku spektakl „Dziewczynka z zapałkami” powrócił na teatralne deski. Zagraliśmy 4 i 7 listopada. Sztuka zyskała nowe sceny i elementy artystyczne pod nadzorem reżyserskim Artura Chamskiego. Po wydarzeniach spłynęła moc pozytywnych ocen i opinii, za które bardzo dziękujemy! Niżej niektóre z nich

 

„Spektakl piękny, pełen emocji i wzruszenia, wystawiony w miejscu przepełnionym pasją i miłością do sztuki. Myślę, że zarówno dzieci jak i dorośli odnajdą w nim coś dla siebie i będą się świetnie bawić. Polecam !!”

 

„Po obejrzeniu spektaklu "Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu", mogę bez przeszkód stwierdzić, że jest to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem. Spektakl był piękny i wzruszający, okraszony wspaniałym wokalem i równie wspaniałymi akrobacjami. Jestem pewien, że była to moja pierwsza i nie ostatnia wizyta w tym niesamowitym miejscu.”

 

„(…). Byliśmy na przedstawieniu "Dziewczynka z zapałkami". Fantastyczny zespół aktorów i tancerzy oraz widowiskowe akrobacje stworzyły niezapomniany klimat. Sympatyczna obsługa. Z pewnością wrócimy obejrzeć pozostałe spektakle.”

 

Składamy gratulacje Arturowi oraz wszystkim Artystom!

 

Kolejne daty spektaklu „Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu”:

1.12 (piątek) 10:00

4.12 (sobota) 12:00

 

Bilety dostępne w zakładce Repertuar.

Posiadamy specjalną ofertę dla grup powyżej 15 osób. Więcej informacji dostępnych:

1)    Pod adresem dladzieci@bohemahouse.com

2)    Pod numerem 882 825 434 oraz 512 109 901

 

Aktualności

Zobacz wszystkie