Główna

Ferie zimowe spędź z Teatrem Bohema House

07
07
Zimowy wypoczynek spędzasz w mieście? Zastanawiasz się jak zorganizować sobie i dziecku czas? Zapraszamy do Teatru Bohema House, gdzie specjalnie w tym okresie gramy spektakle w godzinach porannych, a na hasło „zimawmiescie” zakupisz bilety z 10% zniżką.

W styczniu zagramy nasz bestsellerowy spektakl „Calineczka. Magia tkwi w naturze”. To magiczna i inspirująca interpretacja baśni H.CH. Andersena, o poszukiwaniu lepszego świata, w którym panuje ład i porządek, a każdy odpad jest odpowiednio posegregowany. Główna bohaterka choć jest niewielkich rozmiarów, to jest wielka duchem i wierząc w lepsze jutro niezłomnie trwa przy swoich wartościach. Spektakl jest niezwykle widowiskowy, zapiera dech w piersiach przez efektowe akrobacje, jak również skłania do refleksji i edukuje. Bohaterowie śpiewem, tańcem przekonują nas, aby nie być obojętnym na losy planety i uczą jak dokładnie segregować odpady.

Spektakl „Calineczka. Magia tkwi w naturze” będzie można obejrzeć między 13, a 16 stycznia.

Po 17 stycznia  Piraci z Plastiklandu przeniosą nas w podwodne głębiny, poznamy niezwykłe morskie stworzenia, a sam Neptun ześle na Kapitana i jego załogę klątwę, która zmieni postawę i życie głównego bohatera. Poznamy boskie Syreny, zabawnego Żółwia obieżyświata i szalony Kamień. Staną się oni  towarzyszami podróży Kapitana, który wyrusza na poszukiwania zagubionego skarbu. Niezwykła scenografia rafy koralowej, przepiękne i mocno wymowne akrobacje -  jak syrena tańcząca w sieci rybackiej.  To wszystko widz odnajdzie podczas spektaklu „Piraci z Plastiklandu. Sekrety głębin”. Dowie się, jak piękną morską florę i faunę człowiek bezmyślnie niszczy i jak łatwo zapomnieć o tym, co w życiu jest najważniejsze.

Spektakl „Piraci z Plastiklandu” do obejrzenia między 17 a 19 stycznia

W ostatnim tygodniu ferii zapraszamy na spektakl eko-iluzji w wykonaniu profesjonalnego Iluzjonisty. „Magia recyklingu” bawi, śmieszy, edukuje oraz udowadnia, że recykling i zasady segregacji mogą być magiczne. Niezwykłe przestawienie, które budzi wyobraźnię, intryguje, rozśmiesza i przenosi widzów do czarodziejskiego świata iluzji. Jednocześnie za jego pomocą zapozna publiczność z tematyką gospodarowania odpadami i ochroną zasobów Ziemi. To nie tylko widowiskowe, znikające przedmioty czy efektowne transformacje, ale dzięki wyjątkowemu programowi przekazywana jest wiedza na tematy ekologiczne. Interaktywny występ wciągnie Ciebie i dziecko w świetną zabawę, dostaniesz szereg informacji na temat zasad segregacji odpadów. A może nawet Ty lub Twoja pociecha wystąpicie na scenie?

Niezwykłe show „Magia recyklingu” w Teatrze Bohema House między 20 a 25 stycznia.

Zapraszamy. Skorzystaj w dniach 13 - 28 stycznia 2024 roku z 10% zniżki po wpisaniu przy zakupie biletu kodu rabatowego „zimawmiescie”. Pełen repertuar teatru dostępny pod linkiem.

Aktualności

Zobacz wszystkie