Główna

Premiera spektaklu "Piraci z Plastiklandu. Sekrety głębin"

11110096
11110096
W halloweenowy wieczór, przy pełnej widowni, odbyła się premiera pięknego spektaklu dla dzieci.

31 października o 19:00 przy pełnej widowni odbyła się premiera spektaklu „Piraci z Plastiklandu. Sekrety głębin”! Dziękujemy Wam za obecność i wypełnienie teatru aż po brzegi! 

 

W halloweenowy wieczór deski teatru nawiedziły Syreny, Piraci, Oceaniczne Stworzenia, Żółw, Kamień, Neptun, oraz Śmieciarze! To wszystko w akrobatycznej, wokalnej i aktorskiej oprawie na najwyższym poziomie. Była to opowieść o poszukiwaniu skarbu, którym okazała się być przyjaźń oraz bogactwo morskiej fauny i flory. Piraci – Śmieciarze posprzątali dno oceanu i ujrzeli prawdziwe piękno głębin. 

 

Tego dnia scenę zdobiła przepiękna scenografia autorstwa Anny Adamiak – odmieniła teatr w piracko-morskim stylu! Spektakl został wzbogacony o genialną muzykę Janka Traczyka. Miesiące przygotowań zostały zwieńczone gromkimi brawami, kwiatami, słowami uznania oraz lampkami szampana. Krótko po premierze średnia ocen spektaklu wyniosła 10/10!

 

 „Właśnie jesteśmy po premierze "Piratów z Plastiklandu". Piękny spektakl, oprawa i to, co pokazali niesamowici artyści. Jestem zachwycona, dziecko także! Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na wizualną i muzyczną ucztę!”

 

Artystom gratulujemy oraz dziękujemy za zaangażowanie – byliście wspaniali!

 

Reżyseria — Stanisław Korotyński

Muzyka — Janek Traczyk

Scenografia — Anna Adamiak

 

Kolejne daty spektaklu „Piraci z Plastiklandu. Sekrety głębin”:

24.11 (piątek) 10:00

25.11 (sobota) 10:00

26.11 (niedziela) 12:00

Bilety dostępne w zakładce Repertuar.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z premiery:

Aktualności

Zobacz wszystkie