Główna

Trzeci sezon działalności teatru Bohema House

BH_1541x906_O nas_20231019
BH_1541x906_O nas_20231019
Zapraszamy na sezon pełen niespodzianek oraz PREMIERY!

Nowy rok szkolny to nowe początki. W związku z tym, z entuzjazmem wkraczamy już w III sezon działalności Teatru Ekologicznego Bohema House! W repertuarze nie zabraknie niespodzianek, doskonale znanych tytułów! Tym samym ogłaszamy powrót spektakli „Blamaż klimatyczny. Historia inspirowana Opowieścią Wigilijną”  oraz „Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu"!  W niedługim czasie spodziewajcie się również WIELKIEJ PREMIERY ... bo tworzymy dla Was z głębi zielonych serc.  

Oba spektakle poruszają istotny problem środowiskowy, powracający cyklicznie, jednak w zupełnie innych ujęciach. „Dziewczynka z zapałkami. Świat smogu" to wzruszająca historia o obojętności ludzi na los innych. Główna bohaterka jest zaniedbana, a jej prośby są ignorowane. Dokładnie jak wołania Planety o zaprzestanie ciągłego zanieczyszczania oraz nadmiernej eksploatacji. Spektakl wzbogacają akrobacje oraz piosenki kompozycji Janka Traczyka.

„Blamaż Klimatyczny. Historia inspirowana Opowieścią wigilijną” to spektakl ze Scroogem w roli głównej. Bohater bezrefleksyjnie zanieczyszcza środowisko nadmierną emisją CO2 w swoich fabrykach. Zaczynają nawiedzać go Duchy Ziemi, wpędzając go w coraz większe lęki – czy podejmie refleksje nad swoimi działaniami? Tego dowiecie się na spektaklu!

W niedługim czasie spodziewajcie się również WIELKIEJ PREMIERY ... bo tworzymy dla Was z głębi zielonych serc.

Do zobaczenia! 

Aktualności

Zobacz wszystkie