Główna

Rusza trzecia edycja konkursu „Edukacja Ekologiczna jest sztuką”

BH_1540x616_Konkurs_20231129
BH_1540x616_Konkurs_20231129
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Edukacja Ekologiczna jest sztuką”. Pula nagród to aż 40 000 zł! Przyjmujemy prace w kategoriach aktywność sportowa lub taniec, slow fashion, piosenka o ekologii oraz show.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu „Edukacja Ekologiczna jest sztuką”. W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Polski, a szczególnie Ci wrażliwi na segregację i potrzebę recyklingu deficytowych surowców naturalnych. To właśnie w tej tematyce muszą być utrzymane zgłoszenia konkursowe.

Konkurs organizowany jest przez Bohema House Sp. z o. o. w ramach publicznych kampanii edukacyjnych.

Pula nagród do wygrania to 40 tys. złotych – nagrody rozkładają się na pierwsze trzy miejsca po:

– 5 tys. – I miejsce,

– 3 tys. – II miejsce,

– 2 tys. złotych – III miejsce

Nagrody dotyczą zwycięzców w każdej z 4 kategorii.

Zwycięzców wyłonimy po prezentacji nadesłanych oraz przedstawionych na żywo prac konkursowych w Noc Świętojańską na scenie Bohema House, oraz na terenie EkoParku RECRE przy ul. Smugowej 46a w Warszawie. Zwycięzców wyłoni Kapituła Konkursu.

Przyjmujemy prace w aż czterech kategoriach. Prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonymi dokumentami oraz prace nadsyłać zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  1. Aktywność sportowa lub taniec promujące ekologię – opracowanie układu ruchowego lub tanecznego o tematyce ekologicznej („Kategoria Aktywność sportowa lub Taniec”);
  2. Slow fashion – pokaz mody z upcyclingu – zaprojektowanie i wykonanie kolekcji przynajmniej 5 ubiorów, posiadających przynajmniej 3 elementy garderoby wykonane w drodze upcyclingu każdy („Kategoria Slow Fashion”);
  3. Piosenka o ekologii – skomponowanie i wykonanie utworu muzycznego z dowolnego gatunku muzyki, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, o tematyce ekologicznej („Kategoria Piosenka”);
  4. Show – stworzenie i wykonanie show o tematyce walki z kryzysem ekologicznym, w tym dekoracji, strojów i innych elementów teatralnych (dalej „Kategoria Show”).

Na zgłoszenia w formie wideo lub zdjęć czekamy do 30 kwietnia 2024 roku.

Rozstrzygnięcie nastąpi do 30 czerwca 2024 roku.

Prezentacja na scenie teatru Bohema House zaplanowana jest na Noc Świętojańską 2024 r.

Życzymy powodzenia oraz twórczej weny i zachęcamy do zgłaszania swoich dzieł!

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1

Aktualności

Zobacz wszystkie