Główna

Rusza trzecia edycja konkursu „Edukacja Ekologiczna jest sztuką”

BH_1540x616_Konkurs_20231129
BH_1540x616_Konkurs_20231129
To już ostatnie dni, by wziąć udział w III edycji konkursu „Edukacja ekologiczna jest sztuką” organizowanego przez teatr Bohema House! Pula nagród to aż 40 000 zł! Przyjmujemy prace w kategoriach aktywność sportowa lub taniec, slow fashion, piosenka o ekologii oraz show.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu „Edukacja Ekologiczna jest sztuką”. W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Polski, a szczególnie Ci wrażliwi na segregację i potrzebę recyklingu deficytowych surowców naturalnych. To właśnie w tej tematyce muszą być utrzymane zgłoszenia konkursowe.

Konkurs organizowany jest przez Bohema House Sp. z o. o. w ramach publicznych kampanii edukacyjnych.

Pula nagród do wygrania to 40 tys. złotych – nagrody rozkładają się na pierwsze trzy miejsca po:

– 5 tys. – I miejsce,

– 3 tys. – II miejsce,

– 2 tys. złotych – III miejsce

Nagrody dotyczą zwycięzców w każdej z 4 kategorii.

Zwycięzców wyłonimy po prezentacji nadesłanych oraz przedstawionych na żywo prac konkursowych w Noc Świętojańską na scenie Bohema House, oraz na terenie EkoParku RECRE przy ul. Smugowej 46a w Warszawie. Zwycięzców wyłoni Kapituła Konkursu.

Przyjmujemy prace w aż czterech kategoriach. Prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonymi dokumentami oraz prace nadsyłać zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  1. Aktywność sportowa lub taniec promujące ekologię – opracowanie układu ruchowego lub tanecznego o tematyce ekologicznej („Kategoria Aktywność sportowa lub Taniec”);
  2. Slow fashion – pokaz mody z upcyclingu – zaprojektowanie i wykonanie kolekcji przynajmniej 5 ubiorów, posiadających przynajmniej 3 elementy garderoby wykonane w drodze upcyclingu każdy („Kategoria Slow Fashion”);
  3. Piosenka o ekologii – skomponowanie i wykonanie utworu muzycznego z dowolnego gatunku muzyki, zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej, o tematyce ekologicznej („Kategoria Piosenka”);
  4. Show – stworzenie i wykonanie show o tematyce walki z kryzysem ekologicznym, w tym dekoracji, strojów i innych elementów teatralnych (dalej „Kategoria Show”).

Na zgłoszenia w formie wideo lub zdjęć czekamy do 30 kwietnia 2024 roku.

Rozstrzygnięcie nastąpi do 30 czerwca 2024 roku.

Prezentacja na scenie teatru Bohema House zaplanowana jest z okazji obchodów Nocy Świętojańskiej dnia 15 czerwca 2024 roku. 

Życzymy powodzenia oraz twórczej weny i zachęcamy do zgłaszania swoich dzieł!

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1

Aktualności

Zobacz wszystkie