Calineczka. Magia tkwi w naturze

Magiczna i inspirująca opowieść o szukaniu lepszego, czystego świata. Pełna akrobacji, zwierząt oraz śpiewu.

Teatr Bohema House zaprasza na magiczną opowieść z Calineczką w roli głównej! Przedstawiamy interpretację znanej baśni Hansa Christiana Andersena o poszukiwaniu lepszego świata, w którym panuje czystość i wolność, a każdy odpad jest na swoim miejscu!

Główna bohaterka, mimo że mała ciałem jest wielka duchem i niezłomnie trwa przy swoich wartościach oraz pozostaje wierna kwestiom ochrony środowiska, klimatu i recyklingu. Spektakl zapiera dech w piersiach przez efektowne akrobacje oraz skłania do refleksji i edukuje. Tanecznym krokiem bohaterzy uczą nas zasad segregacji odpadów i uczulają, żeby nie być ślepym jak kret na losy naszej Planety.

 

Co o spektaklu mówią sami widzowie?

 

„To była prawdziwa magia! Dla mnie, dorosłej osoby a jeszcze większa dla dzieci. Wątki eko nie były dodane na siłę, tylko stanowiły idealną całość, jednocześnie zachowane były główne wątki historii Andersena - znanej nam wszystkim Calineczki. Przepiękne widowisko!”

„Świetnie miejsce, jeszcze w takim teatrze nie byliśmy. Było super, przekaż płynący z tego przedstawienia jak najbardziej na czasie.. Było fantastycznie”

„To było prawdziwe WOW. Calineczka to spektakl nie tylko dla dzieci ale i całych rodzin. Nowatorska akrobatyczna forma zachwyci również i dorosłych zabierając ich w baśniowy świat magii, nie wspominając o edukacyjnej wartości o której świadczy nazwa Teatru - Teatr Ekologiczny Bohema House. Obsada której nie powstydził by się Cirque du Soleil ! Gratulacje, powodzenia i oczywiście polecam !”

Opinia według kicket.com 9,4/10

Bez ograniczeń wiekowych. Wysoko wrażliwe dzieci mogą czuć lęk przed Żabami i Kretem, które są bardzo realistycznie odwzorowane przez Artystów.

Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi spektaklu:

Wiek: od 4 lat

Czas trwania: 55 minut

Pobierz łamigłówki i kolorowankę - Calineczkę

 

Kup bilet