Magia recyklingu

Spektakl eko-iluzji w wykonaniu profesjonalnego Iluzjonisty. Dostarcza nie tylko uśmiechu, ale też edukuje i udowadnia, że recykling i zasady segregacji mogą być magiczne.

Wyjątkowy spektakl dla dzieci i dorosłych. Magiczne przedstawienie, które pobudzi wyobraźnię, zaintryguje, rozśmieszy i przeniesie widzów do czarodziejskiego świata iluzji, a jednocześnie, za jego pomocą, zapozna publiczność z tematyką gospodarowania odpadami i ochrony zasobów Ziemi. Magiczne show, to nie tylko widowiskowe zniknięcia przedmiotów, czy efektowne transformacje. Dzięki wyjątkowemu programowi przekazujemy wiedzę na tematy ekologiczne. Interaktywny występ wciąga dzieci oraz dorosłych nie tylko w świetną zabawę, ale i na scenę, oraz daje im szereg informacji na temat zasad segregacji odpadów.

Odpowiednio dobrany repertuar całego występu pokazuje na przykładach „magicznych” etiud, co i w jaki sposób powinno zostać posegregowane, aby gospodarowanie odpadami było właściwe.

 

Co o spektaklu mówią sami widzowie?

"Świetne wykorzystanie iluzji do przekazania najmłodszym widzom jak segregować odpady! Dodatkowo Aktor wchodzi w interakcję z dziećmi jak i z dorosłymi, przez co trzeba być cały czas czujnym :) Polecam szczególnie młodszej publiczności!"

“Klimat niezapomniany, bo cudowni ludzie to tworzą, pełni pasji i zaangażowania co przekłada się na jakość widowiska. Występ tworzony wspólnie z widzami był strzałem w 10 !!! Pozdrawiamy.”

"Magiczny :) byłyśmy w grupie osób dorosłych i bawiłyśmy się tak samo dobrze jak dzieci z rzędu obok :)"

 

Opinia według kicket.com 9,2/10

 

Marcin Cichomski – Profesjonalny iluzjonista z bardzo bogatym doświadczeniem. Wiele lat temu wstąpił w szeregi Krajowego Klubu Iluzjonistów. Stały bywalec międzynarodowych spotkań iluzjonistów, na których ciągle poszerza swoją wiedzę. Miał okazję oczarowywać publiczność na największych scenach w Polsce. Jego pokazy, to nie tylko zbiór iluzjonistycznych efektów. To specjalnie przygotowane show, które bawi, rozwesela, pobudza wyobraźnię i co najważniejsze, pozostaje w pamięci odbiorców. Marcin wykonał tysiące pokazów iluzji dla przeróżnej publiczności, co sprawia, że potrafi dopasować się do każdej rzeczywistości.

Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi spektaklu:

Bez ograniczeń wiekowych.

Czas trwania: 60 minut

Kup bilet