Piraci z Plastiklandu. Sekrety głębin

Gdy bezmyślnie wyrzucone śmieci dostaną się do głębin, istoty morskie nie zostaną obojętne. Neptun wyśle syreny, aby te rozprawiły się z nieodpowiedzialnymi marynarzami. O konsekwencjach ich działań dowiemy się już 31 października 2023 roku podczas premiery spektaklu!

Celem najnowszego przedstawienia Teatru Ekologicznego Bohema House jest poszerzanie wiedzy ekologicznej, zwrócenie uwagi na degradację dna oceanu, wymieranie stworzeń morskich oraz raf koralowych. To o nie należy walczyć, troszczyć się i im okazywać szacunek. Inaczej kolejne pokolenia mogą nie doczekać wielu gatunków morskiej flory i fauny.

Spektakl zbudowany jest na takich wartościach jak miłość, przyjaźń, odpowiedzialność, wybaczenie i współpraca, łącząc w sobie elementy akrobatyczne – muzyczne – taneczne. Skierowany do młodego i dojrzałego widza. To magiczne przedstawienie zaciera różnice międzypokoleniowe. Pokazuje, że każdy człowiek na Ziemi jest odpowiedzialny za wdrażanie ekologicznych działań.

W spektaklu nie zabraknie wspaniałej muzyki kompozycji Janka Traczyka, a także wspaniałych akrobacji. Zjawiskową i morską scenografię wykonała Anna Adamiak. Całość wyreżyserował Stanisław Korotyński.

Co o spektaklu mówią sami widzowie?

 

“Bardzo mi się podobała scenografia. Świetne akrobacje i niesamowita praca aktorów. Stoję przemyślane i naprawdę piękne.”

“Polecam. Bardzo ciekawy spektakl i dla dzieci, dorosły też nudy nie zazna. A uzupełnienie spektaklu pokazami aerial- rewelacja”

“Kolejne przedstawienie w Bohema House które porywa w kolorowy świat tym razem głębin oceanów ucząc najmłodszą widownię by dbali o przyrodę”

 

Opinia według kicket.com 10/10!

 

Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi spektaklu:

 

Obsada:

Opieka reżyserska - Błażej Ciszek

Koordynacja prób i spektaklu - Artur Chamski

Kapitan - Łukasz Gocławski, Jerzy Grzechnik

Żółw - Jakub Mikulak

Kamień - Michał Surma

Syreny - Aleksandra Gotowicka, Amelia Doryń, Wiktoria Kostrzewa, Martyna Majak

Neptun - Maciej Pereświet-Sołtan / Kamil Poźniak

Istota morska - Martyna Białowąs

Piratka - Zuzanna Majda

Pirat - Damian Sobański

Majtek, Kraken - Krystian Jabłoński


Wiek: bez ograniczeń

Czas trwania: 60 minut

 

Kup bilet

Spektakle

Zobacz wszystko